Ekskluzywna kobieta do wynajęcia

Jak powinna wyglądać ekskluzywna kobieta, która dotrzyma nam towarzystwa na przyjęciu lub bankiecie?

Ekskluzywność, jak sama nazwa wskazuje to coś ponad przeciętnego, coś wyróżniającego się, coś zauważalnego bardziej niż inne atrybuty, więcej niż słowo dziewczyna, więcej niż słowo kobieta, dama...

Tutaj muszę wtrącić małą dygresję, dodam że tematem naszego bloga jest kobieta, która szanuje siebie, swoją duszę i ciało.

Ekskluzywna dama do towarzystwa, co powinna reprezentować sobą?

Dla mnie kobieta ekskluzywna to coś nad wyraz zmysłowego, nie mylić proszę zmysłowości z topless, nadmiernym i wyzywającym makijażem lub ubiorem. Dla mnie kobieta ekskluzywna ma delikatny makijaż, elegancki strój podkreślający (delikatnie) kobiece walory, zalotny uśmiech i pewność siebie, nie mylić z arogancją lub pychą.

Ekskluzywność kobiety bierze się również z jej ruchów ciała, ruchów rąk, chodu, palenia papierosa, picia herbaty, picia wina, finezyjnego trzymania widelca, zmysłu dobierania kolorów i dodatków do swojego ubioru aby nie były zbyt krzyczące lub niedopasowane.

Ekskluzywna kobieta wie jak rozmawiać, jak uwodzić wzrokiem, gestem, jak kokietować i to wszystko w dobrym smaku, guście, polocie.

Jak powinna postępować kobieta ekskluzywna na swojej drodze życia?

Powinna ona postępować zgodnie ze swoją karmą, powinna być damą, choć czasem kobiety bywają zagubione, nie potrafią iść drogą dobra, światłości. Na wszystko jest odpowiedni czas, a czym prędzej będziemy postępować zgodnie z naszym wnętrzem, tym szybciej odnajdziemy spokój i cel życia. Tak więc, kobieta ekskluzywna stara się postępować zgodnie ze swoją duszą, zaspakaja swoje cele jakie wyznaczyła, ale nie krzywdząc przy tym innych osób.

Celem naszego życia aż do śmierci nie może być tylko kolekcjonowanie banknotów, gdyż to do niczego głębszego nie prowadzi, spróbujmy wypośrodkować nasze cele zarówno dbając o duszę jak i sprawy materialne, a życie może przynieść nam wiele nieoczekiwanych zmian na lepsze.

Ekskluzywna dama głęboko myśli...

Tak, Dama myśli nie tylko o sobie ale też o innych i nie oznacza to bynajmniej że nie powinna mieć w sobie nieco egoizmu, ale zdrowego egoizmu. Wie kiedy ustąpić, a kiedy stanąć "okoniem", wie ile jest warta, ale nie robi z siebie księżniczki, bo los bywa przewrotny. Czasem ktoś z dołu może znaleźć się na górze i na odwrót. Ekskluzywna dama to wie i dąży do perfekcji z własnym ego oraz przebywając w gronie znajomych.Wygrywa wtedy gdy inni dostrzegając w niej pozytywne wibracje i energię zaczynają czerpać od niej pozytywne wzorce.

Dama do towarzystwa ceni sobie lojalność

Każda osoba, a w szczególności dama do towarzystwa powinna wysoko cenić sobie lojalność, szczerość, sympatie i dobroć innych osób, osoby z takimi cechami mogą o wiele więcej dać dobrego i być niezwykle pomocni w trudnych sytuacjach niż nieszczery nowobogacki.
Ekskluzywna kobieta powinna mądrze dobierać sobie osoby, które z czasem dołączą do grona dobrych przyjaciół.

Savoir Vivre ekskluzywnej pani do wynajęcia

Ten wyraz powinien być zapisany głęboko w umyśle damy i nie podlega żadnym dyskusją że podstawowe zasady Savoir Vivre znane są jej w stopniu celującym. Nie zwalnia to jej z dalszego zgłębiania tajników dobrych manier. Tutaj może przeczytać więcej nie tylko o Savoir Vivre osoby towarzyszącej.

Podsumowując

Dama przeważnie ma szczery uśmiech i potrafi obdarzyć nim obcą osobę siedzącą lub przechodzącą obok niej...
Na koniec mogę tylko podpowiedzieć, gdzie powinna znajdować się nasza wymarzona dama do wynajęcia

By EP

Udostępnij


Artykuły

Dowiedź się o nowościach, przejrzyj artykuły.

Brak komentarzy

Serwis z osobami do wynajęcia.

Wynajmij osobę towarzyszącą lub zaoferuj swoje usługi jako osoba towarzysząca!

Dołącz teraz

O NAS

Serwis Eliteportal.pl udostępnia oferty Pań do towarzystwa i Panów do wynajęcia aby wspólnie spędzać czas na imprezach okolicznościowych bez podtekstów seksualnych.