Dziewczyna na sylwestra

Kto nie lubi zaszaleć w taki dzień jak Sylwester - jedyny taki dzień w roku?

Odliczanie zegara ostatnich minut do północy, wystrzał korka od szampana, okrzyk radości, uśmiechy, życzenia, bąbelki uderzające w skroń, radość, bo oto nadszedł świeży Nowy Rok! Tak w skrócie powinien wyglądać dobry Sylwester, ale aby była dobra zabawa to do tanga trzeba dwojga, co zrobić jeśli nie mamy partnerki na zabawę sylwestrową?
Jak znaleźć dziewczynę na Sylwestra?

Na znalezienie dziewczyny na zabawę sylwestrową jest kilka sposobów:

Telefon do byłej dziewczyny z zaproszeniem na przednią zabawę.
Jeśli masz siostrę, a ona nie ma chłopaka to jesteś uratowany.
Telefon do przyjaciela i spędzacie razem noc przypominając sobie stare dzieje przy szklaneczce bez gazu.

Okay, a teraz na poważanie;

1. Najszybszym i najprostszym sposobem jest zakręcenie się wokół swoich znajomych z pytaniem jak spędzają Sylwestra i czy możesz ew. dołączyć do nich, być może w trakcie rozmowy okaże się że mają samotną koleżankę która chętnie dołączy do Ciebie?

2. Poznanie na portalu randkowym dziewczyny która jest samotna i chętnie z Tobą pójdzie (na zabawę), minusem portalu randkowego jest to, że być może będzie wyobrażać sobie Ciebie i siebie stojących po zabawie Sylwestrowej i ślubującym miłość, wierność i...

3. Biuro matrymonialne to już hardcore, bo dużo trzeba zapłacić za wpisowe a gdy spotkasz się i powiesz że szukasz dziewczyny tylko na sylwestra, to możesz zostać delikatnie mówiąc zdyskwalifikowany w całym biurze.

4. Nerwowe podrywanie dziewczyn na mieście z dręczącym pytaniem o zabawę Sylwestrową - skutek raczej mierny, ale jest to tańszy sposób od biura matrymonialnego i portalu randkowego, warto próbować.

5. Wynajęcie osoby towarzyszącej na zabawę Sylwestrową,tym samym wybranie partnerki do zabawy i szaleństwa do białego rana. Jeśli poprzednie propozycje zawiodły, to tutaj widzę dużo plusów . Spotykacie się tylko po to aby dobrze się zabawić i nie oczekujecie od siebie niczego innego w zamian, wybierasz osobę która się Tobie podoba, a nie jaką "wynajdą" znajomi, nie musisz długo szukać partnerki, bo są dostępne w ogłoszeniach i w końcu po zabawie możecie nadal kontynuować znajomość jeżeli oczywiście obydwoje będziecie nadawać na tych samych falach.

Minusem mogą okazać się przy wynajmowaniu osoby towarzyszącej koszty, ale jeśli zauważyć, że płacisz kobiecie która Ci się podoba, to może warto pomyśleć o tym jak o zaproszeniu kobiety na randkę do luksusowej restauracji na wykwintną kolację, a przy tym miło spędzić jedyną taką noc w roku z piękną wybranką, a kto wie co może przynieść nam przyszłość...

Gdzie znajdziemy partnera do zabawy, tego już chyba pisać nie trzeba, oczywiście że w serwisie który działa w internecie już od 2009 roku, zajrzyj do serwisu, poszukaj, wybierz i wynajmij osobę towarzyszącą na Sylwestra.

By EP

Udostępnij


Artykuły

Dowiedź się o nowościach, przejrzyj artykuły.

Brak komentarzy

Serwis z osobami do wynajęcia.

Wynajmij osobę towarzyszącą lub zaoferuj swoje usługi jako osoba towarzysząca!

Dołącz teraz

O NAS

Serwis Eliteportal.pl udostępnia oferty Pań do towarzystwa i Panów do wynajęcia aby wspólnie spędzać czas na imprezach okolicznościowych bez podtekstów seksualnych.